*
*
*
* Verplichte velden

Centrale dienst en maatschappelijke zetel

Wijngaardplein 1
8000 Brugge
t 050 44 00 30
f 050 44 00 36
e vzwbinnenstad@binnenstad.be

Directie

Eveline Popelier

Directeur
t 050 47 10 36
g 0492 97 31 65
e eveline.popelier@binnenstad.be

Tom Vangrysperre

Adjunct-directeur
t 050 47 10 34
g 0473 73 41 68
e tom.vangrysperre@binnenstad.be


Deelwerking

Huis1

t 050 44 00 31
g 0490 56 32 69
e Huis1en2@binnenstad.be

Huis2

t 050 44 00 39
g 0475 59 14 74
e Huis1en2@binnenstad.be

Tahnee Opsomer

g 0499 05 02 81
e tahnee.opsomer@binnenstad.be


Huis3

t 050 44 00 32
g 0473 91 93 04
e Huis3@binnenstad.be

Lina Deprez

g 0499 05 02 90
e Lina.deprez@binnenstad.be


Huis4

t 050 44 00 38
g 0473 53 45 94
e Huis4en5@binnenstad.be

Huis5

t 050 44 00 35
g 0473 53 45 94
e Huis4en5@binnenstad.be

Fabienne Van Dousselaere

g 0499 05 05 52
e fabienne.van.dousselaere@binnenstad.be


Huis15+

t 050 44 00 33
g 0490 45 05 34
e 15plus@binnenstad.be

Evelien Torck

g 0499 05 03 04
e evelien.torck@binnenstad.be


CANO Woonbegeleiding

t 050 44 31 70
g 0497 97 75 67
e Woonbegeleiders.cano@binnenstad.be

Griet Vandenhende

g 0499 05 02 78
e griet.vandenhende@binnenstad.be


CANO Trajectbegeleiding

t 050 44 31 71

Marijke Cardoen

g 0492 27 73 80
e marijke.cardoen@binnenstad.be


De Belsepit

t 050 33 64 66
g 0496 25 11 91
e belsepit@binnenstad.be

Positieve Heroriëntering – Contextbegeleiding

t 050 44 31 77

Isabel Gouwy

g 0492 72 63 76
e isabel.gouwy@binnenstad.be


Prusik – ondersteunende begeleiding

g 0473 54 84 44
e prusik@binnenstad.be


Pedagogische coördinatoren

Anja D’hulster

Huis1 – Huis2 – Huis3 – Huis4 – Huis5
t 050 44 00 38
g 0490 64 80 84
e anja.dhulster@binnenstad.be

Joeri Coenye

Huis1 – Huis2 – Huis3 – Huis4 – Huis5
t 050 44 00 38
g 0491 37 32 48
e joeri.coenye@binnenstad.be

Kris Vanthuyne

Cano – Huis15+
t 050 44 31 76
g 0499 90 04 17
e kris.vanthuyne@binnenstad.be

Maureen Vandenberghe

Cano – Huis15+
t 050 44 31 76
g 0491 56 45 94
e Maureen.vandenberghe@binnenstad.be

Ann Poppe

Belsepit – Positieve Heroriëntering/Contextbegeleiding
t 050 44 31 77
g 0473 78 02 91
e ann.poppe@binnenstad.be

Christel Vlaminck

Belsepit – Positieve Heroriëntering/Contextbegeleiding
t 050 44 31 77
g 0473 55 96 22
e Christel.vlaminck@binnenstad.be


Verantwoordelijke vrijwilligerswerking

Kimberly Neirinck

t 050 47 10 31
g 0490 64 82 37
e Kimberly.neirinck@binnenstad.be



VZW Binnenstad

Wijngaardplein 1
8000 Brugge
t 050 44 00 30
f 050 44 00 36
e vzwbinnenstad@binnenstad.be